O NAS

Witamy na stronie naszego sklepu Koszulki Chrześcijańskie SFTC. Pomysł wziął się z chęci zamanifestowania naszej wiary i przekonań w takiej formie, aby było to możliwe również w pracy, podczas spacerów czy zakupów, krótko mówiąc - wszędzie, niezależnie od okoliczności. Padło na koszulki chrześcijańskie i nadruki religijne na różnych innych przedmiotach - kubkach, torbach, bluzach... Wiele jest różnych możliwości i wzorów koszulek, jednak żaden, albo przynajmniej niewiele z nich do końca nam odpowiadało. Jedne były zbyt cukierkowe, inne sztampowe, letnie, a my chcieliśmy czegoś "gorącego" i jednoznacznego. Tak powstała nasza pierwsza chrześcijańska koszulka - SEMPER FIDELIS TIBI CHRISTE, czyli ZAWSZE WIERNI TOBIE CHRYSTE (stąd też wzięła się nazwa sklepu, czyli skrót SFTC). Celowo po łacinie z czerwonym krzyżem jerozolimskim, taka koszulkowa krucjata, a może trochę z  sympatii do Chorzowskiego Bractwa Rycerskiego Bożogrobców, z którym prywatnie sympatyzujemy.

No, ale po co? Skoro jak to powiedział św. Jan Vianney "Nie mów ludziom o Bogu, kiedy nie pytają, ale żyj tak, by pytać zaczęli" (święte słowa). Czyli w przekonaniu niektórych - żyj zgodnie z ewangelią i to wystarczy, nie trzeba się wyróżniać, nie trzeba kłuć w oczy. Lecz w tej właśnie ewangelii Jezus wysyła swoich uczniów w świat  i chce, byśmy my też nieśli Dobrą Nowinę dalej. Żyć zgodnie z ewangelią to podstawa, ale trzeba też dostosować się do obecnych "reguł gry". Jezus, kiedy przemawiał do współczesnych, używał języka zrozumiałego i aktualnego.  Dzisiaj zakłada się t-shirty z logo firmy, emblematem drużyny, jednostki wojskowej itp. Tak i my chcemy robić koszulki chrześcijańskie z "logo" Pana, emblematem jego drużyny, pokazujące, że należymy do jego armii - musimy dać jasny sygnał, kim jesteśmy. Wkładając koszulkę chrześcijańską, bierzemy na siebie również wielką odpowiedzialność, bo tym bardziej wystawiamy się na surowsze oceny naszych czynów.

Jezus Chrystus nie mówił szeptem, kiedy trzeba było, wywracał stoły, nawet w obliczu śmierci mówił głośno, kim jest i od kogo przychodzi. Dzisiaj, tak jak przy początkach chrześcijaństwa, są ludzie, którzy oddają życie i głośno mówią, w co wierzą. Dlatego nie możemy się ukrywać, musi być nas widać - dlatego noś i głoś to, w co wierzysz!

Pan troszczy się o naszą rodzinę i firmę każdego dnia. Mamy nadzieję, że to, co tworzymy, będzie działało zgodnie z Jego oczekiwaniami. Te koszulki nie będą "słodziutkie", bo tu nie owija się w bawełnę, one będą krzyczeć JEZUS MOIM PANEM! Jeśli kiedyś minister zdrowia każe nam zamieszczać na nich napis "koszulki niebezpieczne, grożą zniewagą, obelgami oraz trwałym prześladowaniem", wtedy będziemy spełnieni. W końcu to z JEGO powodu :)

Nie ma zmiłuj... oczywiście bez naszego Pana Jezusa Chrystusa. Chcemy być Krzyżowcami Bożego Miłosierdzia, dlatego - Semper Fidelis Tibi Christe - SFTC

Z czasem będziemy również wprowadzali do asortymentu koszulki bardziej patrio-etyczne czy światopoglądowe, kubki oraz inne przyjemne dla duszy przedmioty.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@sftc.pl lub telefonicznie pod numerem +48 660220700.

 

QUIS UT DEUS!

Załoga

Koszulki Chrześcijańskie - SFTC™

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl