PROMOCJA

Wszem wobec i każdemu z osobna!

Ogłasza się nasze postanowienie. Wychodząc naprzeciw rosnącym podatkom, opłatom, kosztom i innym haraczom, postanawiamy wprowadzić limit sprzedaży w wysokości 100 polskich nowych złotych. Każdy, który umyślnie i nieumyślnie doprowadzi do przekroczenia tejże kwoty w pojedynczym zamówieniu, będzie podlegał RABATowi. Nałożony RABAT wynosić będzie 10% od całości zamawianych towarów. Możliwe jest dodanie innych rabatów, jeśli kupujący poczyni inne kroki wymienione w innych promocyjach.

Innymi słowy - przy zamówieniu, którego kwota (bez kosztów dostawy) będzie przekraczała 100pln, zostanie automatycznie odliczony rabat w wysokości 10%. Rabat sumuje się z innymi promocjami i kodami rabatowymi, jeśli takie wystąpią.

Biorąc pod uwagę ceny koszulek, można powiedzieć, że wystarczy kupić 3 nasze koszulki i już uruchomi się rabat - stąd "Kup 3 i zgarnij 10"

Promocja rozpoczyna się 10.12.2016 r. i będzie trwać do odwołania. Zakończenie promocji będzie ogłoszone co najmniej na 7 dni przed datą końcową. Rabat jest naliczany automatycznie w trakcie składania zamówienia. Jeśli w momencie trwania promocji rabat z jakiegoś powodu nie zostanie naliczony, prosimy o kontakt przed lub zaraz po złożeniu zamówienia.

Serdecznie pozdrawiamy, z Bogiem!

Zespół Koszulki Chrześcijańskie SFTC

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl