WPROWADZANIE ZMIAN WE WZORACH KOSZULEK

Nasz sklep Koszulki Chrześcijańskie SFTC umożliwia wprowadzenie zmian we wzorach sprzedawanych koszulek religijnych. Przykładowo - koszulki JEZUS MOIM PANEM mogą mieć zmieniony kolor liter. W niektórych wzorach istnieje możliwość zmiany kroju liter lub dodanie jakiegoś tekstu. Z uwagi na możliwości techniczne, walory estetyczne oraz poprawność graficzną (kontrast, czytelność itp.) wszystkie proponowane zmiany muszą zostać przez nas najpierw zaakceptowane. Nie będziemy też akceptować zmian, które świadomie lub nieświadomie będą zmieniały przesłanie koszulki. W związku z tym, że są to nasze wzory, mamy wszelkie prawo do decydowania, jakie zmiany są możliwe do wprowadzenia, a jakie nie. Oczywiście, takie koszulki jak np. NUN, wykorzystują elementy powszechne, do których nie posiadamy, ani nie mamy zamiaru rościć sobie żadnych praw.

Istnieje też możliwość wykonania koszulki na indywidualne zamówienie z gotowego wzoru klienta lub ze wzoru przygotowanego przez nas, na bazie jego wskazówek. W każdym takim przypadku będzie konieczny w pierwszej kolejności kontakt z naszym biurem, w celu uzgodnienia szczegółów. Nie będą wykonywane projekty nawołujące do przemocy i nienawiści, zawierające treści pornograficzne, obraźliwe lub niezgodne z naszą wiarą i światopoglądem. Dla wszystkich dociekliwych, szukających dziury w całym - nie jest to dyskryminacja kogokolwiek - mamy wolność gospodarczą i mamy prawo wykonywać zlecenia, które nam odpowiadają i które jesteśmy w stanie zrealizować. Podobnie jak aktor otrzymujący propozycje zagrania jakiejś roli, może ją przyjąć lub też nie.

Wszelkie kwestie techniczne i finansowe będą ustalane indywidualnie, tak by bezpośrednio przed końcową decyzją, klient znał całkowity koszt zamawianej koszulki. Do ostatecznej realizacji zamówienia będzie wymagane potwierdzenie w postaci maila.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl